Greenline Bong All In One Set 'Weedy'
€14.99
No longer available
The bong has a complete chillum and a kick hole on the left side.
Included in the set:
- a glass bong from Greenline with 18cm size
- a pack of matching strainers
- Grinder
- One pack of unbleached Dutch cigarette paper in Regular format
- a pack of filter tips
- a lighter
| Brand: | Greenline |
|---|---|
| Downstem Length: | < 8,5 cm |
| Ice: | No |
| Color: | Clear |
| Height: | < 20 cm |
| Kickhole: | Yes |
| Material: | Glass |
| Joint Size: | 14.5 mm |
Login
Manufacturer information: The New Ways BV | Gyroscoopweg 2N | 1042AB Amsterdam | Niederlande | https://www.thenewways.com | info@thenewways.com