Micro Bong All In One Set 'XXX'
€14.99
No longer available
The pipe has a 14.5 cut, kick hole on the left side and a one-piece chillum with 9cm length.
Set contents:
- 1x 16cm micro bong with 5 pieces of 15mm screens
- one grinder made of acrylic
- a pack of unbleached cigarette paper by "Dutch"
- Filter tips
- lighter
| Brand: | Micro |
|---|---|
| Downstem Length: | 9 - 9.5 cm |
| Ice: | No |
| Color: | Clear |
| Height: | < 20 cm |
| Kickhole: | Yes |
| Material: | Glass |
| Percolator: | No |
| Joint Size: | 14.5 mm |
Login
Manufacturer information: The New Ways BV | Gyroscoopweg 2N | 1042AB Amsterdam | Niederlande | https://www.thenewways.com | info@thenewways.com